ÖĞRETMENLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ

23 Kasım 2017 Perşembe, 00:08

ATİK-SONER ALANLI KORGAN/Ordu’nun  Korgan İlçesi’nde bu sene 3.cüsü düzenlenen Öğretmenler Arası Bilgi Yarışmasında 3 erli grup halinde, 13 okul öğretmeninin kıyasıya yarıştığı güncel ve kültürel ağırlıklı 25 sorudan oluşan yarışma Korgan Fatma Trabzon Konferans Salonunda yapıldı.

Düzenlenen yarışmada 25 sorudan 20 sine doğru cevap veren ve 200 puan alan Tepealan Ortaokulu 1. ci olurken 2.ci Korgan Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, 3 cü ise Korgan Şehit Emrah Sapa İmam Hatip Ortaokulu oldu.

Yapılan yarışma sonucu 1.ci okulun paketini Korgan ilçe Kaymakamı Faruk DOĞRU verirken, 2. ci ye Orman isletme Şefi Hakan TANRIVER, 3.cu olana ise paketini ilçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN takdim etti.

Katılan bütün yarışmacı öğretmenlere de günün anısına birer kalem hediye edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Korgan Anadolu Lisesi işbirliği ile düzenlenen yarışmaya İlçe Kaymakamımı Faruk DOĞRU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN, Korgan Orman Isletme Şefi Hakan TANRIVER, Korgan Devlet Hastanesi Başhekimi Ali Selman BİLGÜ okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Türkiye genelinde ilki Korgan ilçesinde başlatılan Öğretmenler arası Bilgi Yarışmasında yarışan öğretmenler, heyecanlı ve neşeli bir yarışma çıkarırken izleyiciler de güzel bir yarışma izlemenin keyfini çıkardılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika