Oksijen Tiyatro’nun 10.Yıl Oyunu Köprüden Önce Son Çıkış Yakında Seyircisiyle Buluşuyor

04 Ocak 2018 Perşembe, 23:13

Altınordu Belediyesi ve OKSAD’ın Proje ortaklığında ;Oksijen Tiyatro’nun 10.yılında Onur Erbilen’in Yazdığı Yrd.Yasin Akyüz’ün Yönettiği “Köprüden Önce Son Çıkış”adlı komedi oyununun Gala Programı 09-OCAK 2018 Salı Akşamı Atatürk Kültür Merkezi Öğretmenevi yanında Sahne alacaktır. program: 19 :00 da 10. yıl sunum ve 19:30 oyun Köprüden Önce Son Çıkış ile Oksijen Tiyatro seyircisiyle buluşacak.
Oksijen Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Nurgül Çoluk ; Oksijen Tiyatro’nun 10.yılındayız çok gururlu ve mutluyuz. 10. yıl için hazırladığımız oyunumuzun son provalarındayız. Tüm seyircilerimizi keyifli bir oyun beklediğini iletebilirim. İlginç bir hikayeyi sahneye taşıyoruz.

Tek ortak noktaları aynı anda hayatlarını kaybetmek olan üç gencin dünyaya tekrar dönmek istemeleri, oyunda trajikomik bir dille anlatılıyor. Ahiret hayatını ince mizahi bir üslupla izleyiciye aktaran trajikomik özellikleri yoğun olan oyun, izleyicilerini hem güldürüyor hem de düşündürüyor. Ahiret ve dünya hayatını birbirine karıştıran gençlerin, dünyada yaptıkları hataları irdelemelerini ince bir hicivle anlatan oyunda hayat ve zaman vurgusu yapılıyor. Büyük bir heyecanla seyirci ile buluşmayı bekliyoruz.. oyunumuzun kadrosunu ise ;


YAZAN
ONUR ERBİLEN
YÖNETEN
V.YASİN AKYÜZ
YÖNETMEN YARDIMCILARI
ZELİHA GENÇ, BURAK GÜLER
REJİ ASİSTANI
BELGİN UĞURLU
SES-IŞIK EFEKT
TÜRKER BÜYÜK
BURAK MIZRAK
TEKNİK KOORDİNATÖR -DEKOR TASARIM
KASIM UYSAL
GENEL KOORDİNATÖR
NURGÜL ÇOLUK
OYUNCULAR
AHMET BERK SURAY
BURAK GÜLER
LARA TÜRKÖZER
ZELİHA GENÇ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika