Ordu İyi Parti Milletvekili Aday Adayları Mukadder Korkmaz, ile Ferhat Çakıroğlu, Ünye İlçe ziyaretlerinde

20 Haziran 2018 Çarşamba, 16:42

Ali Yazan Ordu/İyi Parti Ordu Milletvekili Aday Adayları Ünye İlçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Mukadder Korkmaz, ilk olarak İyi Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ünye İyi Parti İlçe Başkanı İrfan Demir, parti yöneticileri ve üyeleri ile bir süre sohbet eden Korkmaz Ordu ve Türkiye gündemi ile erken seçimi değerlendirdi.


Mukadder Korkmaz’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten İyi Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir, “İyi Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ile birlikte Türkiye’nin ve Ordu’nun tek umudu oldu.24 Haziran Genel seçimlerinde partimizi Ordu’da ve Türkiye’de iktidar yapmak için tüm gücümüzle gece gündüz demeden çalışacağız”.
Bir kadın hareketi olan İyi Parti’ye gönül veren kadınlarımız, halkımız ve kadın adaylarımızla Türkiye’de, Ordu’da ve Ünye’de herşey İyi olacak!” dedi.

 

Ferhat Çakıroğlu, Mukadder Korkmaz,
ve parti yöneticileri Ünye ‘de esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiler.İyi Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Mukadder Korkmaz, daha sonra İYİ Parti Ünye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı İrfan Demir’i Samimi bir havada geçen ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Mukadder Korkmaz, ” Türkiye’nin Umudu, İyi Parti Genel Başkanımız Meral Akşener ile yola çıktık.

Bu mücadelede başta İl Başkanımız Necmettin Şahin, Ünye ilçe başkanlarımız, parti teşilatlarımız ve aday adaylarımıza el ele omuz omuza Türkiye’yi içine düştüğü durumdan kurtarmak için mücadele edecek ve Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhubaşkanı yapacağız.

Bu amaçla ben de çalışmalarıma önce ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ederek başladım. Ordu ve ilçelerimizin sorunlarını masaya yatırdık, seçim çalışmaları sırasında yapabileceğimiz çalışmaları değerlendirdik.Korkmaz,İyi Parti’nin Ordu’da birinci parti olması için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Türkiye ve Ordu’nun aydınlık güzel günlere ulaştıracak kadrolar İyi Parti’de ” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika