Ordu İyi Parti Vekil adaylarından resmi kurum ziyareti

19 Haziran 2018 Salı, 16:52

Ali Yazan Ordu /Ordu İyi Parti Milletvekili Adayları Yener Yıldırım, ve Mukadder Korkmaz, ile Ordu İyi Parti İl Başkanı Necmettin Şahin, ve parti yönetimi İyi Parti AltınOrdu İlçe Başkanı Şenol Pazar, ve Parti Yönetimiyle Beraber Ordu Milletvekili Adaylariyla beraber,AltınOrdu’da resmi kurum ve daireleri ziyaret ettiler.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesinde çalışmalarını her geçen gün artırarak devam eden İyi Parti Milletvekili Adayları, bir dizi ziyaretler de bulunmaya devam ediyor.

Ordu İYi Parti Milletvekili Adayları Yener Yıldırım,ve Mukadder Korkmaz,ile İyi Parti AltınOrdu İlçe Başkanı Şenol Pazar , bugün de AltınOrdu Arıcılar Birliği,ve çok sayıda kurum ziyaret ederek, personel ve vatandaşlarla görüştüler.

İyi Parti Ordu 1. Sıra Milletvekili Adayı Yener Yıldırım, “Kamu çalışan arkadaşlarımızın sıkıntı ve sorunlarını biliyoruz, yıllardır kamu da çalışan bir kardeşiniz olarak hepsinin yakinen problem ve sıkıntıları biliyorum.

Tabi asıl en büyük sıkıntı ve problem kamuda çalışan insanların görüş ve düşüncelerini söyleyememeleri. Fotoğraf karelerinde görünmekten imtina etmeleri. Bu kamu çalışanları açısından en acı bir şey. Demokratik ve hukuk ülkesinde yaşadığımız bir ülke de bu tür hadiselerin olması bizleri gerçekten üzüyor.

Ancak gördüğümüz kadarıyla kamu çalışanı arkadaşlarımız kararlarını vermişler. Sandıkta bu baskı ve zulmün hesabını soracaklar. Yıllardır kamuda ötekileştirilen arkadaşlarımız inşallah 24 Hazirandan sonra güzel bir Türkiye manzarasıyla karşı karşıya kalacaklardır.

Bizler çok güzel diyaloglar içerisinde oluyoruz. Güzel karşılamalar oluyor çok memnun kalıyoruz.

İnşallah bu seçim süreci boyunca bu tempomuzu götürüp arkadaşlarımızla, vatandaşlarımızla bir araya gelip Türkiye meselelerinde ilimiz meselelerinde olacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika