Ordu’da 25 yıllık Tayfun Tiryaki Erkek Kuaförleri Artık Hizmet Alanını da Genişletmeye Başladı

12 Mayıs 2018 Cumartesi, 10:51

Ali Yazan Ordu/Ordu’da 25 yıllık Tayfun Tiryaki,Erkek Kuaförü’nde Çalışan Celal Arslan, son dönemde erkeklerin kadınlara göre daha profesyonel kişisel bakım hizmeti yaptırmaya başladığını söyledi. Uzun yıllardan bu yana erkeklerin saç ve sakal tıraşı için gittiği berberler ve erkek kuaförleri artık hizmet alanını da genişletmeye başladı.

Son dönemde bakımlarına git gide daha çok önem vermeye başlayan erkekler, artık saç ve sakal tıraşı yaptırmak için gittikleri yerlerden, maske ve cilt bakımı gibi hizmetleri de almaya başladı.
Erkeğin saç bakımının kıyafetinden itibaren başladığını ifade eden  Celal Arslan “Erkeğin saç bakımı kıyafetinden başlar.

 

O yüzden buna dikkat etmek lazım. Bakımlı erkek her zaman kendini gösterir. Biz de berberler olarak elimizden geldiği kadar emeğimizi gösteriyoruz” dedi.
Erkeklerin önceleri daha basit ve sıradan hizmetleri almak için kendilerine geldiklerini anlatan Celal Arslan , “Önceden tas koyarak yapılan tıraşlar varmış ama şimdi artık müşteri geliyor ve telefonundan gösterdiği saç tıraşı modelini yaptırmak istiyor. Cilt, bakımı, maske, ve sıra dışı tıraşları yaptırmak istiyorlar.

 

Biz de yapıyoruz ve elimizden geldiği kadar profesyonel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
Gelen müşterilerin genellikle cilt, bakımı ve maske, yaptırmak için de rağbet gösterdiklerini kaydeden Celal Arslan , “Müşteriler genellikle sivilce ve ciltlerindeki pürüzlerden dolayı geliyor. Biz de elimizden geldiği kadar, siyah maske cilt maskesi ve cilt

bakımı yapmaya çalışıyoruz, yapıyoruz ‘da Müşteriler memnun kaldıkları zaman tekrar bize geliyor, söylüyorlar ve bir dahaki seferde geldiklerinde daha farklı hizmetler almak istiyorlar ifadelerini kullandı.

Celal Arslan,Ancak biz, daha profesyonel şekilde hizmet veriyoruz. Siyah yeşil kil maskesi, silikon maske gibi hizmetler sunuyoruz. Yüz ağdası, yanak boyun altı ve kulak bölümlerine ağda hizmeti de veriyoruz.

 

Saç konusunda ise, artık kıvırcık saçlı erkekler de saçlarını düzelttirebiliyor. Maşa ile düzeltme yapabiliyoruz. 3 ay kalıcı kremle düzeltme gibi daha profesyonel şeyler sunuyoruz. Erkekler artık, bayanlara göre daha profesyonel kişisel bakım yapabiliyorlar” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika