Ordu’da Halk Günü Toplantısı Yapıldı

02 Ağustos 2018 Perşembe, 20:13

Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını, vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmelerini sağlamak amacıyla, düzenli olarak yapılan “Halk Günü” toplantısı, Vali Vekili Ekrem Ballı başkanlığında yapıldı.


Ordu Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısına, bazı kurum yöneticileri ile 66 vatandaşımız katıldı.

Vali Vekili Ekrem Ballı toplantıda yaptığı konuşmada, vatandaşlar tarafından iletilen sorun, şikâyet ve isteklerin ilgili kurum tarafından değerlendirileceğinin altını çizerek, “Valiliğimize müracaat etmiş olan 66 vatandaşımızın taleplerini bizzat dinlemek üzere bu toplantıyı düzenledik.

Vatandaşlarımızın taleplerini, şiyaketlerini birebir kendilerinden dinledikten sonra, ilgili daire müdürüyle kendilerini irtibatlandırmak suretiyle sorunlarına çözüm yolu bulmaya çalışacağız. İnşallah faydalı bir toplantı yaparız” diye konuştu.
Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları tek tek  not alan Vali Vekili Ballı,  toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika