Ordu’da Yapılacak Olan Ak Parti Kongre Öncesinde Adaylar Belli Olmaya Başladı

23 Ocak 2018 Salı, 22:33

Ordu’da yapılacak olan Ak Parti kongre öncesinde adaylar belli olmaya başladı. Ordu Ak Parti İl Başanlığına İki Aday Avukat Hasan Aksu ve İş adamı Fatih Tanrıverdi Ak Parti Ordu İl Başkanlığına aday olduklarını açıkladılar.Avukat Hasan Aksu ve İş adamı Fatih Tanrıverdi bir otelde düzenledikleri programda adaylıklarını açıkladılar. Programda ilk konuşmayı alan Hasan Aksu oldu. Aksu, Ülke olarak tehlikeli bir süreçten geçmekteyiz.

Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu sayesinde tüm şer odaklarına rağmen ayakta kaldık. Yeni Türkiye’nin inşasında, 2019 ve 2023 hedeflerini yakalamak için seferberlik ruhu ile çalışmamız lazım. Talip olduğumuz görevin zorluğunun farkındayız. Partimizi ve Genel Başkanımızı en iyi şekilde Ordu’da temsil etmek istiyoruz.

Değerli kardeşim Fatih Tanrıverdi ile Ak Parti Ordu İl Başkanlığına aday olduğumuzu kamuoyunun yüce takdirine sunuyoruz” şeklinde konuştu.İş adamı Fatih Tanrıverdi ise adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada , “Çok duyguluyum, bugün bu salonda çok uzaklardan gelen Mesudiye’den, Akkuş’tan, Kabadüz’den Gölköy’den Gürgentepe ‘den Ulubeyden ‘den Fatsa’dan gelen ve bu kutlu yolculuğa sahip çıkan dava dostlarıma teşekkür ediyorum.

Bu davada İl Başkanı Hasan Aksu ya da Fatih Tanrıverdi olmayabilir. Biz Ak Partiliyiz. Ak Partiliydik, Ak Partili olarak kalacağız.

Bu davayı 2023, 2053, 2071 hedeflerine yılmadan, usanmadan dinamik bir şekilde birlik ve beraberlik içinde taşımayı amaçlıyoruz diye konuştu.

Tanrıverdi salondakilere davayı taşımaya var mısınız diye sorarken, kalabalıktan coşkulu bir şekilde varız cevabı geldi.Programa geçtiğimiz dönem AK Parti milletvekili aday adayı olan Abdülhamit Bakan  meclise giremeyen siyasetin renkli simalarından Abdülhamit Bakan da katıldı.Bakan konuşmasında Şu anki Ordu’ da siyaset yapan yerel yöneticileri ve siyasileri Ankara ya şikayet etti.Her zaman açık sözlü ve dobra konuşmaları ile dikkat çeken Bakan salondaki dava Arkadaşlarından  Büyük alkış aldı. Konuşmaların ardından program tamamlandı.

ALİ YAZAN ORDULİDER

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika