RIDVAN YALÇIN BU GÜN İYİ PARTİYE ÜYE OLDU

16 Ocak 2018 Salı, 19:09

ALİ YAZAN ORDU/İyi Parti Ordu Kurucu İl Başkanı Av. Tevfik Karabulut’ bu saydığım kriterlere uygun biri olduğunu düşünüyorum. Siyasette hak ettiği yere geldiğinde, hiç şüphesiz bu ilimiz Ordu için de önemli bir kazanç olacaktır.24. Dönem Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın’ıda aramızda görmenin gururunu yaşadık dedi.

 

24. Dönem Ordu Milletvekili Rıdvan Yalçın Bu gün İyi Parti’ye gelerek üye oldu.Meral Akşener ile birlikte hareket eden Rıdvan Yalçın MHP’den ayrılışıyla ilgili duygu yüklü bir açıklama yaptı;Yalçın İYİ Parti hakkında bir takım değerlendirmelerde bulundu.

“İyi olacak Yalçın, yanlış giden birşeyler var ve benim bunları söylemek ülkeme karşı ve partime karşı sorumluluğumdur” dedi.Yalçın Bu gün üye olmak için İl Merkezindeki İYİ Parti Binasına gelerek üyeliğini gerçekleştirdi. Yalçın, biz inandıklarımızı söylemekte zorluk çektiğimiz için başlatmadık mı, şimdi İYİ parti olarak tecelli eden demokrasi mücadelesini dedi.

Niyetinin ve değerlendirmelerinin yanlış anlaşılmamasını isteyen Yalçın, görüşlerinin samimi ve gerçek düşünceleri olduğunu kaydetti. Yalçın Elbette Sayın Akşener Cumhurbaşkanı adayı olmalıdır, ancak bu seçimin Sayın Akşener için, sonuç ne olursa olsun, bir son değil, başlangıç olacağı kuvvetle ilan edilmelidir. İYİ parti, Başkan seçtirme değil, öncelikle başkanlık seçimi yerine yeniden işleyen bir parlamenter sisteme dönüşün mücadelesi içinde olmalıdır. Yalçın Bu gün İyi Parti’ye gelerek Üye oldum;”dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika