Sağlık Bakanı Recep Akdağ  Ordu Ziyaretleri sürüyor  

04 Mart 2017 Cumartesi, 21:55

Bazı programlara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere dün akşam saatlerinde Ordu’ya gelen Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, bugün bazı kurum, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.Ordu Valiliği’ni Ziyaret Etti.Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, Ordu programına Ordu Valiliği’ni ziyaret ederek başladı.

001POLŞAD’ı Ziyaret EttiOrdu Valiliği ziyaretinin ardından Polis Şehitleri ve Malul Gazileri Yardımlaşma Derneği(POLŞAD)’ni ziyaret eden Bakan Akdağ, burada dernek başkanı Şenel Şahin ve dernek üyeleriyle birlikte süre sohbet ettikten sonra derneğin anı defterine duygularını yazdı. Bakan Akdağ, derneğin anı defterine, “vatanımızın, devletimizin, bayrağımızın, namusumuzun bekçisi kıymetli polislerimiz, şehit ve gazilerimiz aileleri şükranla andığımız büyük değerlerimizdir.003 Minnet ve saygılarımızla” sözlerini yazdı.Ordu Gazeteciler Cemiyeti İle 19 Eylül Gazeteciler Derneği’ni Ziyaret EttiOrdu Gazeteciler Cemiyeti İle 19 Eylül Gazeteciler Derneği’ni de ziyaret eden Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, yerel basınla buluştu.

004Beraberinde Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Ergün Taşçı ve diğer protokol üyeleri ile birlikte yerel basınla biraraya gelen Bakan Akdağ, basının gündeme ilişkin sorularını da cevaplandırdı.

005

Yalı Cami’nde Vatandaşlarla Sohbet Etti

Ordu Gazeteciler Cemiyeti İle 19 Eylül Gazeteciler Derneği’nde basın mensupları ile biraraya gelen ve yöneltilen soruları yanıtlayan Bakan Akdağ, daha sonra

17103563_1358806457511676_7910961754123040343_nYalı Camii’de namaz çıkışında çay ocağında vatandaşlarla çay içip sohbet etti ve ardından MHP İl Başkanlığını ziyaret etti.800 Yataklı Şehir Hastanesi Arazisinde İncelemelerde Bulundu.

006Sağlık Bakanı Akdağ, Ordu’ya yapılacak olan 800 yataklı şehir hastanesinin, Ordu Üniversitesi’nin Cumhuriyet Yerleşkesinde yer alan arazisinde de incelemelerde bulundu.

007Huzurevi’ni Ziyaret Etti

Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’nde kalan yaşlıları da ziyaret eden Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, Huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet ederek, yakından ilgilendi, sorun ve isteklerini dinledi.

009

Yerel TV’lerde Canlı Programa Katıldı.

Bakan Akdağ, Ordu programının son bölümünde Ordu’dan yayın yapan yerel televizyonlarda ortak olarak ekranlara gelen programa katıldı.⁠⁠⁠⁠

011

 

010

 

 

012

 

013

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika