“Tamamen Asılsız Ve Gerçek Dışıdır”

30 Ocak 2018 Salı, 20:42

Kader YILDIZ ve Nesrin YILDIZ  ALLAR tarafından basına yapılan açıklamalarında tamamı asılsız ve gerçek dışıdır.Her iki sporcuda Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün değil, Yalova İli Wushu Kungfu Spor Kulübünün sporcusudurlar.Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne yazılı veya sözlü hiçbir şekilde spor salonunda antrenman yapma talebinde bulunulmamıştır. Spor tesisleri 7/24 herkese açıktır.

​29 Kasım-04 Aralık 2017 tarihlerinde Antalya’ da yapılan Muay-thai müsabakası Avrupa Şampiyonası değil Muay-thai lisansı olup organizasyon ücretini kendisi ödemesi şartıyla herkese açık olan bir turnuvadır. Ayrıca kader YILDIZ Antalya’ da yapılan yarışmaya Türkiye Şampiyonluğu olmadığı için Milli Takım adına değil organizasyon parasını kendi ödeyerek katılmıştır.

​Turnuvada ise 54 kg da yarışıp maç kazanamamış fakat kilosunda toplan 4 Türk sporcu olduğu için 3. olmuştur.
Kamuoyunu yanlış yönlendirip asıl derece yapan sporcuların ikinci planda kalmamaları için sporcuların başarılarının daha iyi araştırılması adına ve yapılan haberlerin yersiz ve mesnetsiz olduğu ekteki belgelerden anlaşılacaktır.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika