Top AltınOrdu’da Bir Otel’in Bahçesimde İftar Programı Düzenledi

03 Haziran 2018 Pazar, 09:30

Ali Yazan Ordu/Ordu’nun AltınOrdu Gölköylüler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Enver Top ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri AltınOrdu’da Bir Otel’in bahçesimde iftar programı düzenledi.

Gölköy kaymakamı Tuncay Kaldırım,AltınOrdu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,

Gölköy Belediye Başkanı Yardımcısı Murat Emre Ömerustaoğlu,Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin,Muhtarlar Derneği Başkanı Hamza Günay,Gölköy Mahalle Muhtarı Süleyman Top,Kemal Bulut,Ak Parti Belediyesi Encümeni Şenol Erdoğdu,İş Adamı Selattin Taş, Bayram Yazan,Siyasi Parti İl İlçe Başkanları,Milletvekili Adayları Cemal Enginyurt, Yenel Yıldırım ,Seyit Torun, Ergün Taşcı, Ferhat Çakıroğlu,Barış Candan,

Gölköy’lüler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı.Bir çok Dernek Başkanları,iş adamı, siyasetçi, politikacı, bürokrat ve sanayici ismin katıldığı iftarda konuşan.

Gölköylüler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Enver Top, yaptığı konuşmada ‘bizler göreve geldiğimizden itibaren birlik beraberlik adına Gölköy’ün farklında lığını hissettirmek adına büyük çaba sarf ettik. Başkan Enver Top,

“35 binin üzerinde Gölköy’lü Altınordu’da yaşıyor. Bölgesinde ve sahasında başarılı olan Türkiye’ye mal olmuş hatta ünü dışarıya çıkmış bir mesleğin elektrik ve enerji konusunda temsilcileri de Gölköy’den çıkıyor. Bu konuda birçok işadamının çıkması gurur verici.

Başkan Enver Top,Ancak siyasi iradelerimize bu Gölköy’ün farkındalığını hissettiremedik. Gölköy ekonomik olarak Ordu iline büyük istihdam sağlıyor. Sadece enerji sektöründe 8 bin kişi çalışıyor Gölköyde. 32 bin kişiyi enerji sektöründen besleyen bir ilçemiz.

Biz siyasilerimizden çok şey istemedik. Biz sadece yol bürokrat ve siyaset istedik. Biz ne kadar önemsenirsek artık o kadar önemseyeceğiz. Bazen bunu söylediğim için tehdit te alıyorum ama Gölköy olarak bu Gölköy vekilliği hak etmiyor muydu.

Önümüzdeki dönemde yerel seçimler var 48 yıldır Gölköy’den bir siyasetti çıkaramadık ’dedi.Başkan Enver Top,“Altınordu’da güçlü bir ilçeyiz. Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini vereceğiz. Hizmet üretmekte sivil toplum kuruluşlarının büyük önemi olduğunu biliyoruz.

Bu manevi gecede bu davetimize icabet edip bizi onurlandırdınız. Burada bir ayrımcılık yok, kimse sözlerimi yanlış anlamasın biz hak etiğimizi istiyoruz. Bizi kimse parçalayamaz bu geceye katılan her kese yönetim ve iş adamları derneği adına teşekkür ediyorum dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika