Türk Sağlık Sen yılın sendikası seçildi

14 Nisan 2017 Cuma, 12:37

Ordu Haberci Gazetesi’nin düzenlediği “Yılın Enleri” gecesinde “Yılın Sivil Toplum Ödülü”ne Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi layık görüldü.
Sivil toplum ödülü dalında yılın sendikası seçilen Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi adına takdim edilen plaketi, Haberci Gazetesi imtiyaz sahibi Figen Çakmak’ın elinden Başkan Fatih Galender Zengin aldı.
BAŞKAN ZENGİN, SENDİKA ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Yılın sevil toplum ödülünün alınmasında emeği geçen tüm sendika üyelerine teşekkür eden Türk Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, “Bu ödülün alınmasına katkısı olan başta üyelerimiz, temsilcilerimiz ve çok kıymetli yol arkadaşlarım, yönetim kurulu üyesi kardeşlerim Kamil Sevindik, Mahir Çetin, Azmi Yılmaz, Aykut Gözlemeci, Engin Türk ve Aşkın Çelebi’ye teşekkür ederim. Türk Sağlık-Sen’in Davası, Vatandır! Davası, Bayrak! Kutlu sevdası, Türk bayrağımızın altında huzurlu ve mutlu adaletin timsali olabilmektir. Sendikacılık anlayışımız, herhangi bir etnik köken, siyasi görüş, mezhep ayrımı yapmadan memurun hakkını savunmaktır. Al bayrağın altında birleşen Milletimizin sendikasıdır. Türk Sağlık-Sen girdiği tüm davalarda alnı açık ve zaferle ayrılan sendikadır çünkü mücadelesi Hak içindir. Türk Sağlık-Sen Genel başkanından işyeri temsilcisine kadar yalandan riyadan yapılamayacak vaatlerden uzak duran, sendikacılık etiğine uygun hareket eden koca yürekli bir sendikadır” diye konuştu.
Haber:Vedat Meral

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika