ÜMRECİLER DUALARLA YOLCU EDİLDİ

02 Ocak 2018 Salı, 01:24

 

Atik Soner Alanlı Korgan/ Ordu’nun Korgan ilçesinden bu sene umre ziyaretine giden adaylar Korgan Cumhuriyet Meydanında akrabaları ile helalleşerek dualarla yolcu edildiler.

Korgan ilçesinden bu sene 49 bay bayanın umre ziyaretine gittiğini açıklayan yetkililer, ”15-20 Günlük umre ziyaretine giden adaylarının Allah niyetlerini kabul etsin.

İnşallah hayırlısı ile gidip ibadetlerini en iyi şekilde yerine getirip hayırlısı ile de geri dönerler” dediler. Korgan umre ziyaretine giden adayların 17 Ocak 2018 tarihinde geri gönecekleri bildirilirken, aralarında Korgan Belediye Başkan Yardımcısı Namık PAÇ, Korgan esnaflarından Gözde Kuyumcu sahibi ve emekli zabıta memuru Mustafa SAC ve uzun yıllar

Korgan Belediye Meclis Üyeliği yapmış abisi Mahmut SAC, Korgan eski kamyoncularında Şükrü BAŞAR MAK, Korganda yapılan güreş ve düğünlerinde cazgırlık yapan ilçe milli eğitimden emekli Kadir KORGANCI ‘ nın da aralarında bulunduğu 49 adayı yolcu etmek için AK Parti İlçe Başkanı Eyüp KARABAYRAK ve yüzlerce bay, bayan çocukları ile Korgan Cumhuriyet Meydanına gece saat 23:00 gibi akın ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika