UTEF’in Ordu İl Başkanı Erol Şensoy Düştü Ayagını Kırdı

11 Eylül 2018 Salı, 00:36

Ali Yazan Ordu /Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu’nun Ordu İl Temsilciliğine Erol Şen soy, atandı.Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı Mete Kaçar’ın imzasıyla Erol Şensoy gönderilen yetki beldesinde, “Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Ordu İl temsilciliğine atandınız. Bu görevinizi layıkıyla yapacağınız inancıyla bundan sonraki çalışmalarınızda hoşgörü, sevgi, saygı ve başarı’nın sizinle olmasını temenni eder, hayırlı olsun dileklerimi iletir, saygılar sunarım” denildi.

Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu’nun Ordu İl Temsilcisi olan Başkan Erol Şensoy, Ordu’nun Gölköy ilçesinde İçyaka Kavaslar Mahallesin ikamet eden yüzde doksan engelli olan Hayri Demirel’e Götürmüş olduğu engelli aracını teslim etmesi sonucunda geri dönüşünde Bastonla yürüyen Erol Şensoy İl Başkanı Ayağındaki pilatinler kırılarak Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan.

Şensoy,yolda yürürken ayak Diz kapağını ve femur kemiği kırdı. Şensoy’un ayağın 3 gün alçıda kalacağı öğrenildi.Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Şensoy   ayak diz kapağını ve femur kemiği kırıldığı tespit edildi.  Hastanede tedavisi devam eden Başkan Şensoy ayağının 3 gün alçıda kalacağı öğrenildi.Başkan Şensoy, “Talihsiz bir kaza yaşadım. Ayağım diz kapağını ve femur kemiği kırılmış. Hastanede hemen alçıya aldılar. Zaman zaman ağrılarım oluyor ama durumun iyi. Doktorlar ayağımın 3 gün alçıda kalacağını söylediler. Bu süre sonrasında tekrar değerlendirme yapılacak.  Sizin vasıtanızla arayıp geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm sevenlerime teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika