UTEF’in Ordu İl Başkanı Şensoy Amaliyat Edildi

12 Eylül 2018 Çarşamba, 10:32

ALİ YAZAN ORDU /Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu’nun Ordu İl Temsilcisi Erol Şensoy, Ordu’nun Gölköy ilçesinde İçyaka Kavaslar Mahallesin ikamet eden yüzde doksan engelli olan Hayri Demirel’e Götürmüş olduğu engelli aracını teslim etmesi sonucunda geri dönüşünde Bastonla yürüyerek ayagı kayarak düşen Erol Şensoy İl Başkanı Ayağındaki pilatinler kırıldı.

Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan.Şensoy’un ayak Diz kapağını ve femur kemiği kırıldı. Dün ayagının ağrıları artınca Başkan Erol Şensoy,Ayagından ameliyat edildi. Yaklaşık 6 saat ameliyatta kaldıktan sonra servise alınan şensoy’un bacağındaki Diz kapağını ve femur kemiğine pilatin takıldığı belirtildi.


“Ameliyattan sonra servise kaldırıldı”
Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu’nun Ordu İl Temsilcisi Erol Şensoy, yaklaşık 6 saat süren ameliyatın ardından .3 Kata servise alınırken durumunun iyi olduğu belirtildi. Şensoy,Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Op. Dr.Haci Önder Ortopedi ve travmatoloji hocamıza çok çok teşekkür ediyorum 6 saat amaliyatta kaldım.Ayagıma pilatin takıldı bir gün olmadan ayagımızın üzerinde kalmamı başaran doktorumuza çok çok teşekkür ediyorum, bini arayıp geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm sevenlerime teşekkür ederim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika