Yavuz, Kanser Hastası Güler’i Evinde Ziyaret Etti

13 Eylül 2018 Perşembe, 20:38

Vali Seddar Yavuz eşi Selda Yavuz ile birlikte kanser hastası İsmet Güler’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.Altınordu ilçesi Subaşı Mahallesinde ikamet eden ve eşi Fatma Güler ile birlikte yaşayan 68 yaşındaki kanser hastası İsmet Güler’i ziyaret ederek moral veren Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, aileyle bir süre sohbet etti.

Damadı Tuncay Güler’in sosyal medya üzerinden kendisine talepte bulunduğunu ve kanser hastası olan kayınpederi İsmet Güler’in kendisini görmek istediği üzerine hemen harekete geçen Vali Seddar Yavuz, “En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum. Kanserle mücadelede erken teşhis ve tedavinin önemi kadar hastanın moralinin yüksek tutulması da son derece önem arzediyor. Allah tüm kanser hastalarımıza ve sizlere şifa versin” dedi.

Güler ailesine herhangi bir dert ve sıkıntıları olduğunda kendisini hiç çekinmeden arayabileceklerini belirten Vali Seddar Yavuz, “Bulunduğumuz makam ve mevkiler insanlara bir şey katmaz. Burada önemli olan bizlere tevdi edilen bu makam ve mevkilere layık olabilmektir. Bizim mesleğimizin en güzel yanı da sizlerle bir arada olmak, sizlerin dert ve sıkıntılarını dinleyebilmektir” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İsmet Güler, özel bir bankadan emekli olduğunu söyleyerek, 6 yıl önce bypass ameliyatı olduğunu daha sonraki süreçte mide kanseri olduğunu öğrendiğini ve geçirdiği operasyon sonucu midesinin alındığını Vali Seddar Yavuz’a anlattı.

“Benim gibi hastaların en büyük ilacı moral. Sayın Valimiz Seddar Yavuz’un evimize kadar gelerek ziyarette bulunmaları, hatırımızı sorarak bizlere moral vermeleri dolayısıyla çok duygulandığımızı ve memnun olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum. Allah sizden ve eşinizden razı olsun, Allah sıhhatinizi bozmasın, Allah sizin gibi insanları çoğaltsın, eksiltmesin” diyerek Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz’un evlerine kadar gelerek moral ziyaretinde bulunmaları dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika