Yavuz Mahalle Muhtarlarını Dinledi

29 Ocak 2018 Pazartesi, 20:19
Vali Seddar Yavuz, mahallelerinin sorunlarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini iletmek üzere kendisinden randevu talebinde bulunan mahalle muhtarlarıyla düzenlediği toplantıda bir araya geldi. Valilik toplantı salonu’nda, muhtarları tek tek dinleyen Vali Seddar Yavuz, ”Amacımız sizlerin, sıkıntılarını gidermek, sorunlarınızı çözmek” dedi.
Altınordu merkez ile  Çatalpınar, Fatsa, Gülyalı, Akkuş ve Ünye İlçelerinden gelen 11 mahalle muhtarı yaşadıkları sıkıntı, şikayet ve taleplerini Vali Yavuz’a iletti.Söz alan muhtarlar,  mahalle sakinlerinin bazı hizmetlerde aksamalar olması nedeniyle mağdur durumda olduğunu dile getirdiler.
Muhtarlarla yakından ilgilenen ve sıkıntı ile taleplerini dinleyerek tek tek not alan Vali Yavuz, ”Hizmet için buradayız. Daha çok çalışarak, birlikte hareket edecek, en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Bugün dile getirdiğiniz sorunların çözümü noktasında da başta Valiliğimiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte gayret gösterdiğimizi de özellikle belirtmek isterim.
Sizlere kapımızın her zaman açık olduğunu bilmenizi isterim.Talep ve istekleriniz konusunda yardımcı olmaya da hazırız” diyerek, muhtarlara teşekkür etti.Vali Seddar  Yavuz, daha sonra muhtarların dile getirdiği sorunlar ve taleplerinin çözümü için ilgili kurumlara talimat  verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika