“Yeni Yönetimi Vali Yavuz’u Ziyaret Etti”

30 Ocak 2018 Salı, 21:00
Ordu Gazeteciler Cemiyeti(OGC) Başkanı Recep Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.  27 Ocak 2018 tarihinde yapılan olağan genel kurulu sonrası Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevine yeniden seçilen Recep Aydın ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Vali Seddar Yavuz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, OGC Başkanı Recep Aydın ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileğinde bulundu.
Ordu Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Vali Seddar Yavuz, halkın doğru, tarafsız haber alması ve bilgilendirilmesi noktasına yerel basının rolünün her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi.
Vali Yavuz, “Yerel basın önemli bir görev icra ediyor. Her şeyden önce bir kamu hizmeti yaptığına inanıyorum. Bu vesileyle çok kıymetli başkanımızın şahsında tüm gazeteci kardeşlerimize en iyi dileklerimizi, sevgilerimizi ve başarı dileklerimizi buradan bir kez daha sunmak istiyorum. İnanıyorum ki, önümüzdeki aylarda ve yıllarda hep beraber Ordu’nun hak ettiği yere gelmesi noktasındaki gayret ve çabalarımız artarak devam edecektir. Bunda sizlerin de çok önemli bir katkısı olacaktır.” diye konuştu.
Olağan genel kurul sonrası Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na yeniden seçilen Recep Aydın ise ilçelerde görev yapan gazetecileri de kapsayacak şekilde yönetim kurulu oluşturduklarını söyledi.Aydın, “Yönetim kurulumuzu, ilçelerimizi de  kapsayacak şekilde  oluşturduk.
Bu şekilde inşallah önümüzdeki 3 yıllık süreç içerisinde halkımızın haber alma özgürlüğünü en iyi şekilde yerine getirmeye gayret göstereceğiz” diye konuştu.Ziyarette, yönetim kurulu üyeleri Can Acar, İsmet Duman, Volkan Topkara ve Ahmet Öztürk’te hazır bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika