Yıldırım Seçim Ziyaretleri Sürüyor

20 Haziran 2018 Çarşamba, 19:04

Ali Yazan Ordu/Ordu İyi Parti milletvekili adayı Yener Yıldırım,seçim ziyaretleri AltınOrdu Karapınar Mahallesi’nde bulunan Aksu tekstil fabrikasını, ziyaret edip, Çalışanlarla sohbet eden Yıldırım, kendini tanıttı.

Fabrika çalışanlarıyla bir araya gelen Yıldırım , emekçilerin her zaman yanında olduğunun vurgusunu yaptı. Daha sonra Ordu İyi Parti İl Yönetimi ve AltınOrdu İyi Parti İlçe Yönetimle birlikte AltınOrdu Karapınar  Eren Tekstil’e geçti.

Eren tekstil’de Çalışanlarla tek tek ziyaret eden Yıldırım, bir süre sohbet etti.Yıldırım, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere dikkat çekerek, “Türkiye’miz önemli seçimlerden birini yapacaktır. Birincisi Cumhurbaşkanlığı, İkincisi milletvekili seçimi.

Türk milletinin ruh kökünden tarihi hedeflerinden milli kimliğinden bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır.
Ordu İyi Parti Yener Yıldırım,1’inci sıra milletvekili adayı Yener Yıldırım, kendisi ve 6 arkadaşıyla birlikte Ordu’nun huzura çıktıklarını kaydederek, “Hepsi birbirinden değerli, hepsi birbirinden kıymetli. Bizler hiçbir partiyle, hiçbir siyasi eğilimle kavgalı değiliz. Hiç birisiyle de işimiz yok.

24 Haziran’a kadar da kulaklarımızı her türlü dedikodu ve spekülasyonlara kapattık. İşimize bakacağız. 24 Haziran akşamı sandıktan zaferle çıkmaya çalışacağız. Bura da siz değerli dostlarım, hemşerilerim, tüm Orduluların katısı olacak. Bizleri gönderdiğiniz takdirde ne olur. Herkesin kafasında olan soru bu, kapıyı açacaksınız gideceksiniz, cevabı bu. Bizden istediğiniz bir şey varsa da en samimi, en kalbi duygularımla söylüyorum; sizlere vereceğimiz en güzel şey gönülden samimiyetimiz ve başımızı öne eğilmesidir diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika